Меню
X
Про нас
BioTopAlliance

Про нас

Шановні партнери! Дорогі друзі!

Ми раді вітати Вас на сайті торгової марки «Biotop Alliance» (Біотоп Альянстм) - українського виробника натуральних рослинних масел та макухи.

СПД ДЯДЮРА, підприємство засновник ТМ «Біотоп Альянс», працює на ринку сільгосппродукції з 2000 року, і за цей період ми набули значного досвіду у сфері агропромислового бізнесу та зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер.

Біотоп Альянстм закуповує насіння соняшнику та ріпаку, є виробником та постачальником нерафінованого соняшникового і ріпакового масел (харчове; технічне), макухи соняшникової, макухи ріпакової. Вся продукція вироблена на сучасному обладнанні за новітніми технологіями.

Багаторічний досвід, стабільна робота підприємства, застосування новітніх технологій отримання рослинних олій, суворе дотримання стандартів та контролю якості дозволяють підприємству пропонувати олію та макуху, особливістю яких є найвища якість та екологічна чистота. Якісна сировина і застосування помірних температурних режимів при виробництві масел і макухи дозволяють максимально зберегти нативні властивості білка в макусі.

 

Наші ділові партнери – фермерські господарства, елеватори, олієпереробні підприємства, птахівницькі господарства та тваринницькі комплекси, комбікормові заводи як на території України, так і за кордоном. Поставки нашої продукції відбувається через компанію, яка входить в нашу ТМ Biotop Alliance, "Торівельний Дім "БТА". Всі документи, що підтверджують якість продукції, ви можете побачити тут >>

Торгова марка "Biotop Alliance" – партнер, якому довіряють!